O mnie

Witam Cię na moim blogu Drogi Czytelniku- Drogi Rodzicu, Babciu, Dziadku, Ciociu… Witam każdego, kto zawitał tutaj, by wczytać się w zagadnienia zdrowotne dotyczące Waszego Dziecka i nie tylko. Właśnie Dziecko oraz szeroko rozumiane zdrowie jest głównym tematem moich postów.

1 (1 of 1).jpg

Nazywam się Izabela Bachniak i jestem Mamą i Pediatrą. Pediatrą jestem od wielu już lat, Mamą od ponad roku. Dzięki tej nowej roli w moim życiu, moje umiejętności zawodowe zyskały niewątpliwie na wartości. Uszlachetniły się bowiem troską rodzicielską i matczyną intuicją.

Postanowiłam podzielić się z Wami swoją wiedzą. W sposób merytoryczny, ale również prosty i przejrzysty, pragnę poruszać zagadnienia zdrowotne, obalać mity, uświadamiać i pomagać Wam w codziennych problemach ze zdrowiem.

Jako pediatra z dużym doświadczeniem, jako mama Lilianki, jako kobieta z pasja podróżowania...zapraszam Was gorąco do śledzenia moich postów. Postaram się dostarczyć Wam mądrej i ciekawej lektury.

Piszecie do mnie wielokrotnie z prośbą o porady medyczne- zapraszam gorąco na stronę www.idr24.pl , poprzez którą możecie skonsultować się ze mną:)